Svetainės navigacija

Naujienos
Veikla
Priėmimas
Struktūra ir kontaktai
Tradicijos
Istorija
Nuotraukų galerija
Paslaugos
2% parama
Nuorodos

Prisijungti

Vardas

Slaptaodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamirai Slaptaod?
Prayk Naujo!.

Mokslo pasiekimai


Gimnazist pasiekimai

  • 2014 - 2015 m.m. >>>

    2013 - 2014 m.m. >>>

    2012 - 2013 m.m. >>>

  • 2011 -2012 m. m >>>

  • 2010 - 2011 m. m. >>>

  • Ankstesni met pasiekimai:
    Stasys Likas XXVII alies filolog konkurso laureatas (1995 m.);
    Kristina Repekait, Lina Gaidyt, Jurgita Alelinait, Migl Stasinait XXVII Lietuvos jaunj filolog konkurso laureats (1996 m.);
    Violeta Meilinait tarptautinio konkurso Europa mokykloje alies lauret (1996 m.);
    Minol Petronyt, Violeta Meilinait, Ingrida epelyt  XXIX alies filolog konkurso nugaltojos (1997 m.);
    Daiva Povilaityt Lietuvos moksleivi rainio konkurso, skirto Lietuvos mokyklos 600 met jubiliejui, nugaltoja (1997 m.);
    Giedr Mediavepryt Europinio prancz kalbos rainio konkurso laureat (1998 m.);
    Fausta Sidaugait, Jovita Praneviit XXX respublikinio jaunj filolog konkurso laureats (1998m.);
    Vytaut Nebileviit respublikins biologijos olimpiados III vietos laimtoja (1998 m.);
    Donatas Adomlis respublikins rus olimpiados III vietos laimtojas (1998 m.);
    Inga Guokait respublikinio dails konkurso Taika Europoje laimtoja (1998 m.);
    Brigita Bajornait apskrities lotyn kalbos olimpiados laimtoja (1999 m.);
    Justas Jasnas alies moksleivi poezijos konkurso laimtojas (2000m.);
    Mantas Audickas Lietuvos moksleivi respublikinio programuotoj forumo (KTU) I vietos laimtojas ir alies informatikos olimpiados dalyvis (2001 m.);
    Agn Vasiliauskait Nacionalinio jaunj mokslinink konkurso I vietos laimtoja, Baltijos ali mokslins konferencijos dalyv Rygoje (2001 m.);
    Renaldas Kazickas Nacionalinio jaunj mokslinink konkurso III vietos laimtojas (2001 m.);
    >Migl Krikinait, Ieva Kavaliauskait respublikinio konkurso Mano vilgsnis supant pasaul I vietos laimtojos (2001 m.);
    Kristina Staneviit, Vesta Ratkeviit respublikinio konkurso Mano vilgsnis mus supant pasaul III vietos laimtojos (2001 m.);
    Jauni choras respublikinio jaunimo chor festivalio Mes Lietuvos vaikai regioninio turo laimtojas (2001 m.);
    Egl imuknait Auktaitijos jaunj poet konkurso III vietos laimetoja (2001 m.);
    Donata Genyt respublikins lotyn kalbos olimpiados III vietos laimtoja (2001 m.);
    Vilma niuktait Lietuvos XIV jaunj geograf olimpiados III vietos laimtoja (2001 m.);
    Aist Dauderyt, Alina Kralikait geografijos tiriamj darb konkurso Mano gimtosios alies pajris 2002 laimtojos (2002 m.);
    Jaunieji gimnazijos krepininkai miesto, apskrities, alies Marsieio krepinio turnyro nugaltojai (2000 m.);
    Vaidas Daunoraviius jauni lengvosios atletikos tarptautini varyb laimtojas (2002 m.);
    Tomas imkus alies lengvosios atletikos jaunui empionato nugaltojas (2003m.);
    Egl Kvedarait - apskrities matematik olimpiados IV vietos laimtoja (2004m.);
    Egl Kvederait, Indr veikauskait - Lietuvos Jaunj matematik varybose U laimjo V ir XII vietas (2004 m.);
    Marius Rutkauskas, Egl Kvederait - Lietuvos moksleivi XV fizikos empionato U laimjo II vietas (2004 m.);
    Egl Kvederait, Marius Rutkauskas - Lietuvos moksleivi 52-osios fizikos olimpiados nugaltoja (2004m.);
    Marius Rutkauskas - Lietuvos 37-os biologijos olimpiados prizininkas (2004m.);
    Marius Rutkauskas - Lietuvos 42-osios chemijos olimpiados II-osios vietos nugaltojas (2004 m.);
    Marius Rutkauskas - Lietuvos moksleivi astronomijos olimpiados II-osios vietos laimtojas (2004 m.);
    Aist Vilkait, Karolina Gudelinait, Vilma aldokait, Raimonda Gasinait - Nacionalinio jaunj mokslinink konkurso laureatai (2004 m.);
    Dovil Charmanskyt tapo laureat dviejuose respublikiniuose konkursuose: Biblija jga ir A noriu gyventi (2005 m.);
    Greta Kazlauskait, Agn Vidugiryt, Indr Vidugiryt - jaunj filolog konkurse laimjo III vietas (2005 m.);
    Paulius Gitnas - VIII filosofijos olimpiadoje II vietos laimtojas (2005 m.);
    Marius Rutkauskas - astronomijos olimpiados III vietos laimtojas, astronomijos konkurso Po vaigdtu dangum II vietos laimtojas (2005 m.);
    Egl Kvederait - Jaunj talent MAXIMA 2005 konkurse laimjo stipendij (2005 m.);
    Gabiausieji gimnazistai - konkurs, olimpiad nugaltojai Egl Kvederait, Marius Rutkauskas, Paulius Gritnas, Aist Vilkait pakviesti mokytis Nacionalin moksleivi akademij (2005 m.);
    Simona Balinait - XXXVIII Lietuvos jaunj filolog konkurse III laipsnio diplomo laimtoja (2006 m.);
    Tomas Streikus - Lietuvos mokini XXXIX biologijos olimpiadoje II laipsnio diplomo laimtojas (2006 m.);
    Paulius Gritnas - Lietuvos mokini noveli konkurso "Atodaira Vinco Mykolaiio-Putino "Lang"" laureatas, IX alies mokini filosofijos olimpiados II laipsnio diplomo laimtojas, respublikinio "ynio" konkurso laureatas (2006 m.);
    Justina Vaitelyt - XXXVIII Lietuvos jaunj filolog konkurse III laipsnio diplomo laimtoja (2006 m.);
    Einius Jarutis - KTU informatikos fakulteto dr. Juozo Kazicko mokini kompiuterinink forumo II vietos laimtojas (2006 m.);
    Aist Vilkait - KTU informatikos fakulteto dr. Juozo Kazicko mokini kompiuterinink forumo III vietos laimtoja (2006 m.);
    Linas Bulka - KTU akademiko Juozo Janickio chemijos konkurso III vietos laimtojas (2006 m.);
    Marius Kazakeviius - respublikins lengvosios atletikos varyb sidabro medalio laimtojas (2006 m.);
    Marius Rutkauskas - miesto fizikos olimpiados II vietos, chemijos olimpiados I vietos, XVII fizikos empionatas II vietos, respublikins astronomijos I vietos laimtojas (2006 m.);
    Tomas Streikus - miesto chemijos, biologijos olimpiad I-j viet laimtojas, alies biologijos II vietos laimtojas, tarptautins XVIII biologijos olimpiados Kanadoje bronzos medalio laimtojas (2007 m.);
    Egl Kvederait - miesto chemijos, 55-osios fizikos olimpiad II vietos laimtoja, miesto biologijos III vietos laimtoja, miesto meninio skaitymo konkurso II vietos laimtoja, Lietuvos mokini XVIII fizikos empionato III laipsnio diplomo laimtoja (2007 m.);
    Marius Rutkauskas - miesto chemijos, 55-osios fizikos olimpiad III vietos laimtojas, Lietuvos mokini XVIII fizikos empionato III laipsnio diplomo laimtojas, Lietuvos mokini 5-ojoje astronomijos olimpiadoje gavo pagyrimo rat (2007 m.);
    Aist Vilkait - respublikinio 39-ojo Jaunj filolog konkurso I laipsnio diplomo laimtoja, KTU informatikos fakulteto dr. Juozo Kazicko mokini kompiuterinink forumo (IT konkurso) III vietos laimtoja (2007 m.);
    Gailut Maiulaityt - Europos Sjungos jaunj mokslinink konkurso nacionaliniame etape (LR MM) nugaltoja (II laipsnio diplomas) (2007 m.);
    Evaldas imonis - Europos Sjungos jaunj mokslinink konkurso nacionaliniame etape nugaltojas (III laipsnio diplomas) (2007 m.);
    Indr Kaubryt - 39 alies Jaunj filolog konkurse gavo pagyrimo rat (2007 m.);
    Paulius Gritnas X alies filosofijos olimpiados laureatas (I laipsnio diplomas) (2007 m);
    Mingail Pauktyt - Lietuvos XL jaunj filolog konkurso I laipsnio diplomo laimtoja (2008 m.);
    Evelina Gataveckait - konkuso "Poezija - tylioji filosofija: akimirkos fenomenas S. Nries lyrikoje" laureat (2008 m.).

  • Greitoji paieška

    Elektroninis TAMO dienynas

    Mokyklų tobulinimo programa PLIUS

    Gimnazijos partneris